Kanál na YouTube: ObčanéČR

Kliknout a přihlásit odběr kanálu YouTube ObčanéČR

Několik slov o ObcaneCR.cz úvodem. Role a vliv médií, fake news, školský systém a další informace o tom, co na webu ObcaneCR.cz najdete a bude postupně zveřejňováno.
Shrnutí událostí kolem přijetí zákona o referendu během období 2013-2017. Video natvrdo ukazuje, jaká faleš se hraje s občany. Zejména spodina politické žumpy – ČSSD a Sobotka. Navíc tato strana podvedla voliče ve svých volebních materiálech voleb 2013. Obsahuje i audio ze sněmovny – výroky politiků. Neskutečná faleš Babiše, poté co vyšel program hnutí ANO 2017 a o referendu v něm není ani slovo a také křivost ODS, která se tváří v současné době jako „my jsme jiní“. Jeden jako druhý…


Význam slova Integrovat, kdo představuje většinu v západní euro-společnosti, kdo je menšinou, která bude muset přijmout HODNOTY a respektovat pravidla? Je důležité si toto uvědomit!
Konkrétní body Zprávy z EP A8-390 s komentářem procesů, které již započaly. Tisk.konference Fico&Lajčák (Slov.) na téma „Jádro EU“ – co zaznělo. Migrace, snaha o jednotný azylový systém, OSN a její plány, vazba EU-OSN, Středomořská unie… Vše spolu souvisí. Salámová metoda de-konstrukce svrchovanosti národní země k jejímu podřízení formou odstranění jednomyslného rozhodování a další… [aby to bylo s překvapením]


Kteří čeští(?) europoslanci podporují ztrátu suverenity země? Vybrané body z programu politických stran, potvrzující jak se body Zprávy připravují k naplnění. Systém a výchova dětí – víc integrace. Informace o stranách, výroky apod. Otázky, na které by si měl občan odpovědět sám, dřív než odevzdá svůj hlas neboť referendum nemáme. A lidem to nevadí….